Kariéra v PKS

Staňte se součástí úspěšné a renomované stavební společnosti s dlouholetou tradicí na trhu. Jsme výhradně česká renomovaná stavební firma.
Realizujeme řadu významných, mediálně známých a prestižních staveb. Vstupte do přátelského a dynamicky se rozvíjejícího týmu zkušených a prověřených odborníků.
Staňte se naším novým kolegou a součástí značky PKS stavby.

vedoucí personálního oddělení

Mgr. Šárka Matyášková

personalistka

Mgr. Olga Feň

Přehled pozic

Aktuální pracovní pozice

Asistent stavbyvedoucího

Do našeho výrobního týmu přijmeme asistenta stavbyvedoucího pro realizaci stavebních děl v oblasti pozemního stavitelství, spolupráci při řízení stavebních a řemeslných prací, realizovaných vlastními pracovníky a koordinaci subdodavatelské dodávky.

Více o pozici

Instalatér a topenář

Do kolektivu PSV přijmeme mezi zkušené a kvalitní řemeslníky aktuálně nabízenou pracovní pozici.
Řemeslník střediska voda a topení realizuje montáže a demontáže, opravy trubních rozvodů, plynu. Montáž, demontáž, opravy armatur, zařizovacích předmětů, otopných ploch, zdrojů tepla a chladu a drobné související stavební přípravné a pomocné práce.

Více o pozici

Přípravář pozemních staveb

Do našeho sídla společnosti ve Žďáru nad Sázavou hledáme do přátelského kolektivu technických pracovníků přípraváře pozemních staveb hlavní stavební výroby pro poptávání a výběr subdodavatelů a tvorbu smluv se subdodavateli.

Více o pozici

Rozpočtář / Přípravář

Do naší pobočky v Praze hledáme do bezva kolektivu technických pracovníků rozpočtáře a přípraváře hlavní stavební výroby pro zpracování nákladové kalkulace a kontroly výkazů výměr.

Více o pozici

Rozpočtář pozemních staveb

Do našeho týmu stavební výroby hledáme mezi přátelský kolektiv pracovníků rozpočtáře a přípraváře hlavní stavební výroby pro poptávání a výběr subdodavatelů, tvorbu smluv se subdodavateli, spolupráce a jednání s investory.

Více o pozici

Rozpočtář / Přípravář

Do našeho sídla společnosti ve Žďáru nad Sázavou hledáme do přátelského kolektivu technických pracovníků rozpočtáře a přípraváře hlavní stavební výroby pro zpracování nákladové kalkulace a kontroly výkazů výměr.

Více o pozici