Kariéra v PKS - Řemeslo

Staňte se součástí úspěšné a renomované stavební společnosti s dlouholetou tradicí na trhu. Jsme výhradně česká renomovaná stavební firma.
Realizujeme řadu významných, mediálně známých a prestižních staveb. Vstupte do přátelského a dynamicky se rozvíjejícího týmu zkušených a prověřených odborníků.
Staňte se naším novým kolegou a součástí značky PKS stavby.

vedoucí personálního oddělení

Bc. Olga Jandová

personalistka

Ing. Michaela Kučerová

ELEKTRIKÁŘ

 

Do našeho týmu stavební výroby hledáme šikovného elektrikáře hlavní stavební výroby pro práce v oboru elektro silnoproud a slaboproud na zajímavých stavebních zakázkách po celém česku.

Více o pozici

INSTALATÉR / TOPENÁŘ

 

Do našeho týmu stavební výroby hledáme instalatéra a topenáře hlavní stavební výroby pro montáže, opravy a demontáže trubních rozvodů, zařizovacích předmětů, topení a armatur.

Více o pozici

PRACOVNÍK PROVOZU VÝROBNÍ LINKY

 

Do našeho odloučeného pracoviště ve Velkém Meziříčí přijmeme pracovníky provozu výroby prostorové výztuže. Hledáme manuálně zručné pracovníky různých zaměření. Více k pozicím v podrobné inzerci.

Více o pozici

ZEDNÍK

 

Do našeho týmu hlavní stavební výroby přijmeme do přátelského a zkušeného týmu nového kolegu. Budete se podílet na významných a zajímavých zakázkách naší hlavní stavební výroby. Vaší prací bude zejména provádění zednických prací a provádění oprav. Absolventi jsou u nás vítáni.

Více o pozici

ZEDNÍK / OBKLADAČ

 

Do našeho týmu hlavní stavební výroby přijmeme do přátelského a zkušeného týmu nového kolegu. Budete se podílet na významných a zajímavých zakázkách naší hlavní stavební výroby. Vaší prací bude zejména provádění zednických a obkládacích prací s provádění oprav. Absolventi jsou u nás vítáni.

Více o pozici