Naše služby

Doprava a mechanizace

Již 40 let zajišťuje naše vlastní středisko Dopravy a mechanizace ve Žďáru nad Sázavou autodopravu stavebních materiálů, servis vozidel a stavební mechanizaci na profesionální úrovni.

Níže stručný ceník nabízených služeb. Pro více informací navštivte odkazem stránky Dopravy a mechanizace.

Základní ceník

Nabízená položka Cena za hodinu v Kč Cena za kilometr v Kč
Servis osobních vozidel a dodávek 400 Kč
Elektronická diagnostika závad 500 Kč
Servis nákladních vozidel 500 Kč
Doprava valníkem do 6 tun 700 Kč 25 Kč
Doprava valníkem do 30 tun 1000 Kč 40 Kč
Doprava sklopka 13 tun 600 Kč 40 Kč
Doprava sklopka 16 tun 950 Kč 42 Kč
Doprava sklopka 30 tun 1000 Kč 42 Kč
Autojeřáb Tatra 815 20 tun 900 Kč 38 Kč
Traktorbagr JCB / CAT 1150 Kč
Bagr pásový CAT 1300 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH

vedoucí střediska DaM

Marek Štikar

dispečerka

Marcela Novotná

Výroba prostorové výztuže

Naší vlastní výrobní kapacitou je výroba betonářské ocelové výztuže. Na specializovaném pracovišti ve Velkém Meziříčí se zaměřujeme zejména na výrobu příložné, jednostranné a ocelové prostorové výztuže.

Ocelová prostorová výztuž

Vyrábíme ocelovou prostorovou výztuž z drátu taženého za studena dle normy DIN 488 a EN 10080. Zhotovíme ocelovou prostorovou výztuž standardní i nestandardní výšky a délky. Na přání lze nosníky zkrátit na požadovanou délku. Běžně vyrábíme nosníky o délce 70-300 mm v šířkách 70-120 mm. Horní i dolní pásnice 5-16 mm s délkou nosníku 1-14 metrů.

Jednostranná výztuž

Jednostranná výztuž za studena taženého drátu dle normy DIN 488 a EN 10080. Diagonála je tvořena z oceli BSt 500 KR s parametry horní a dolní pásnice rovněž z oceli BSt 500 KR. Šířku nosníku lze upravit na šířku 80-200 mm s délkou 1-8 metrů. Horní a dolní pásnice v rozmezí 6-16 milimetrů.

Příložná výztuž

Příložnou výztuž vyrábíme v rozměrech 1-14 metrů délky příloží s průměrem příloží 6-18 milimetrů. Vše tvořeno ocelí BSt 500 KR.

vedoucí střediska OPV

Radovan Dítě

administrativní pracovnice

Ivana Krchňavá

Přidružená stavební výroba

Naše jednotlivá vlastní střediska PSV nabízejí jednotlivá kvalifikovaná řemesla tvořená kádrem zkušených a prověřených profesionálů svého oboru s potřebným vybavením a materiály na profesionální úrovni.

Středisko Elektro

Kompletní i individuální služby v oblasti silnoproudých a slaboproudých rozvodů, sdělovacích sítí, elektroinstalace světelných, napájecích, motorických i provozních rozvodů. Náš tým nabízí komplexní služby od zpracování projektu, zajištění dodávek veškerých přístrojů a zařízení, kompletní vyzkoušení a uvedení do provozu včetně provedení potřebné revize.

Středisko Povrchy

Nabízíme zpracování projektu. Zajistíme dodávku obkladů a dlažby včetně stavební chemie. Montujeme sádrokartony a provádíme práce v oblasti suché výstavby. Provedeme profesionální a precizní montáž obkladů, dlažeb, sádrokartonových příček, podhledů a předstěn. Provedeme montáž hydroizolačních stěrek včetně vyrovnání a kvalitní přípravy podkladů.

Středisko zdravotechniky

Náš tým topenářů se specializuje na služby v oblasti zdravotechniky, vytápění, vody a plynu. Během let topenářství rozšířilo a zkvalitnilo své služby natolik, že dnes nabízí nejen dodávku a montáž, ale kompletní služby včetně poradenství i záručního a pozáručního servisu. Zahrnuje především zajištění dodávek zařízení a uvedení do provozu včetně provedení revizí.