Kariéra v PKS - Absolvent

Staňte se součástí úspěšné a renomované stavební společnosti s dlouholetou tradicí na trhu. Jsme výhradně česká renomovaná stavební firma.
Realizujeme řadu významných, mediálně známých a prestižních staveb. Vstupte do přátelského a dynamicky se rozvíjejícího týmu zkušených a prověřených odborníků.
Staňte se naším novým kolegou a součástí značky PKS stavby.

vedoucí personálního oddělení

Bc. Olga Jandová

personalistka

Ing. Michaela Kučerová

ASISTENT STAVBYVEDOUCÍHO

 

Do našeho výrobního týmu přijmeme asistenta stavbyvedoucího pro pomoc při koordinaci a realizaci stavebních děl v pozemním stavitelství. Uplatníte u nás svoji samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Získáte stabilní práci v silné stavební společnosti.

Více o pozici

STAVBYVEDOUCÍ / MISTR vodohospodářských staveb

 

Do našeho výrobního týmu přijmeme  stavbyvedoucího nebo mistra pro řízení a kontrolu vodohospodářských staveb. Jde především o koordinaci dělníků a subdodavatelů na stavbě, přejímku prací subdodavatelů, zajištění plynulosti výstavby a kontrola kvality prováděných prací.

Více o pozici

STAVBYVEDOUCÍ / MISTR pro Východní Čechy

 

Do našeho výrobního týmu přijmeme stavbyvedoucího nebo mistra pro řízení a koordinaci při realizaci stavebních děl v pozemním stavitelství v kraji Hradec Králové a Pardubice. Uplatníte u nás svoji samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Získáte stabilní práci v silné stavební společnosti.

Více o pozici

ROZPOČTÁŘ STAVEB

 

Do našeho týmu stavební výroby hledáme mezi přátelský kolektiv pracovníků rozpočtáře a přípraváře hlavní stavební výroby pro poptávání a výběr subdodavatelů, tvorbu smluv se subdodavateli, spolupráce a jednání s investory.

Více o pozici

ELEKTRIKÁŘ

 

Do našeho týmu stavební výroby hledáme šikovného elektrikáře hlavní stavební výroby pro práce v oboru elektro silnoproud a slaboproud na zajímavých stavebních zakázkách po celém česku.

Více o pozici

INSTALATÉR / TOPENÁŘ

 

Do našeho týmu stavební výroby hledáme instalatéra a topenáře hlavní stavební výroby pro montáže, opravy a demontáže trubních rozvodů, zařizovacích předmětů, topení a armatur.

Více o pozici

ZEDNÍK

 

Do našeho týmu hlavní stavební výroby přijmeme do přátelského a zkušeného týmu nového kolegu. Budete se podílet na významných a zajímavých zakázkách naší hlavní stavební výroby. Vaší prací bude zejména provádění zednických prací a provádění oprav. Absolventi jsou u nás vítáni.

Více o pozici