Kariéra v PKS - Kancelář

Staňte se součástí úspěšné a renomované stavební společnosti s dlouholetou tradicí na trhu. Jsme výhradně česká renomovaná stavební firma.
Realizujeme řadu významných, mediálně známých a prestižních staveb. Vstupte do přátelského a dynamicky se rozvíjejícího týmu zkušených a prověřených odborníků.
Staňte se naším novým kolegou a součástí značky PKS stavby.

Vedoucí personálního oddělení

Bc. Olga Jandová

personalistka

Mgr. Olga Feň

Rozpočtáře pro pozemní stavby

Do našeho sídla společnosti ve Žďáru nad Sázavou přijmeme mezi přátelsky kolektiv přípravách pro pozemní stavby. Hlavní pracovní náplní Vaší pozice je příprava podkladů pro nabídky, oceňování výkazů výměr a návrh postupu výstavby.

Více o pozici

Rozpočtář / Přípravář

Do našeho sídla společnosti ve Žďáru nad Sázavou hledáme do přátelského kolektivu technických pracovníků rozpočtáře a přípraváře hlavní stavební výroby pro zpracování nákladové kalkulace a kontroly výkazů výměr.

Více o pozici

Rozpočtář pozemních staveb

Do našeho týmu stavební výroby hledáme mezi přátelský kolektiv pracovníků rozpočtáře a přípraváře hlavní stavební výroby pro poptávání a výběr subdodavatelů, tvorbu smluv se subdodavateli, spolupráce a jednání s investory.

Více o pozici

Rozpočtář / Přípravář

Do naší pobočky v Praze hledáme do bezva kolektivu technických pracovníků rozpočtáře a přípraváře hlavní stavební výroby pro zpracování nákladové kalkulace a kontroly výkazů výměr.

Více o pozici

Přípravář pozemních staveb

Do našeho sídla společnosti ve Žďáru nad Sázavou hledáme do přátelského kolektivu technických pracovníků přípraváře pozemních staveb hlavní stavební výroby pro poptávání a výběr subdodavatelů a tvorbu smluv se subdodavateli.

Více o pozici