V třebíčské nemocnici brzy budou operovat v novém pavilonu

Třebíčská nemocnice prochází v posledních letech zásadní proměnou. Po demolicích zastaralých a stavbě zbrusu nových pavilonů, kompletní změně infrastruktury a dispozičních řešení areálu nemocnice nyní postupně dokončujeme další z etap.

Přístavba a rekonstrukce operačních sálů prochází svojí druhou etapou plynule do konce. Rekonstruovaný objekt je nyní kompletně opláštěn a provádíme vnitřní dokončovací práce včetně kompletací. Rovněž finišujeme ve vnitřní části strojovny vzduchotechniky, kde po montáži a napojení všech jednotek provádíme doizolování rozvodů a postupně budou zařízení uváděna do provozu. Samotné vestavby operačních sálů prochází kompletací včetně montáží a připojení specifických lékařských technologií. V ostatních vnitřních prostorách probíhají také dokončovací práce – kladení PVC, kompletace podhledů, montáže zárubní a další. Zároveň došlo k náročnému propojení nových prostor operačních sálů s těmi stávajícími, což přineslo mimo jiné nutné dílčí odstávky v provozu třebíčské operativy. Následovat budou venkovní terénní úpravy, provedení dokončení zateplení fasády a zhotovení přilehlých komunikací. Už v létě se tak pacienti mohou těšit na fungování zbrusu nového a moderního pavilonu operačních sálů.

Fotogalerie

Mohly by Vás zajímat další události

16.09.2022

Zahájili jsme stavbu nové základní školy v Šeberově

Výstavba areálu Základní školy v Šeberově byla slavnostně zahájena. Po dokončení všech prací na začátku roku 2025 pojme moderní budova 14 kmenových tříd, odborné učebny, kuchyni s prostornou jídelnou, zázemí pro pedagogy i navazující sportovní halu.

Číst více

08.09.2022

Parkovací dům získal nominaci na Stavbu roku

V Národním technickém muzeu v Praze zazněla jména vybraných projektů letošní Stavby roku. V jubilejním 30. ročníku bylo na titul nominováno 31 staveb. Celkem soutěž má 79 přihlášených tuzemských projektů a čtyřmi stavby ze zahraniční.

Číst více

28.06.2022

Otevřeno Výukové centrum České zemědělské univerzity

Slavnostního přestřihnutí pásky a slova se ujali rektor ČZU Petr Sklenička, děkan FAPPZ Josef Soukup, ministr zemědělství Zdeněk Nekula, ředitel VCZZP David Farský, prezidentka Potravinářské komory Dana Večeřová a ředitel PKS stavby Jaroslav Kladiva.

Číst více

20.04.2022

Stavba sportovní haly se za rok otevře školám i veřejnosti

Stavba nové sportovní haly na Studentské ulici ve Žďáře nad Sázavou staví Kraj Vysočina společně s městem Žďár nad Sázavou. Novostavba bude hotová v červnu příštího roku a kromě hlavní haly nabídne i dva menší cvičební sálky.

Číst více