V třebíčské nemocnici brzy budou operovat v novém pavilonu

Třebíčská nemocnice prochází v posledních letech zásadní proměnou. Po demolicích zastaralých a stavbě zbrusu nových pavilonů, kompletní změně infrastruktury a dispozičních řešení areálu nemocnice nyní postupně dokončujeme další z etap.

Přístavba a rekonstrukce operačních sálů prochází svojí druhou etapou plynule do konce. Rekonstruovaný objekt je nyní kompletně opláštěn a provádíme vnitřní dokončovací práce včetně kompletací. Rovněž finišujeme ve vnitřní části strojovny vzduchotechniky, kde po montáži a napojení všech jednotek provádíme doizolování rozvodů a postupně budou zařízení uváděna do provozu. Samotné vestavby operačních sálů prochází kompletací včetně montáží a připojení specifických lékařských technologií. V ostatních vnitřních prostorách probíhají také dokončovací práce – kladení PVC, kompletace podhledů, montáže zárubní a další. Zároveň došlo k náročnému propojení nových prostor operačních sálů s těmi stávajícími, což přineslo mimo jiné nutné dílčí odstávky v provozu třebíčské operativy. Následovat budou venkovní terénní úpravy, provedení dokončení zateplení fasády a zhotovení přilehlých komunikací. Už v létě se tak pacienti mohou těšit na fungování zbrusu nového a moderního pavilonu operačních sálů.

Fotogalerie

Mohly by Vás zajímat další události

20.04.2022

Stavba sportovní haly se za rok otevře školám i veřejnosti

Stavba nové sportovní haly na Studentské ulici ve Žďáře nad Sázavou staví Kraj Vysočina společně s městem Žďár nad Sázavou. Novostavba bude hotová v červnu příštího roku a kromě hlavní haly nabídne i dva menší cvičební sálky.

Číst více

23.03.2022

Věnovali jsme půl milionu na pomoc Ukrajině

Ve spolupráci s dobročinnou organizací ViZa, která organizuje a zajišťuje pomoc pro Ukrajinu jsme podpořili nákup potravinové zásilky do Zakarpatské oblasti. Přímou speciální pomoc ve formě trvanlivých potravin jsme financovali částkou 500 tisíc Kč.

Číst více

24.01.2022

Vzniká multioborový pavilon s nulovou spotřebou energie

V areálu pelhřimovské nemocnice probíhá výstavba nového léčebného pavilonu za bezmála 600 milionů korun. Po dokončení se do něj přemístí současné provozy dětského, gynekologicko-porodnického a neurologického oddělení.

Číst více

21.01.2022

V Šeberově začne fungovat nový domov pro seniory

Kousek od Prahy směřujeme k dokončení Domov pro seniory Šeberov. Jde o první domov seniorů v ČR, který využívá unikátní systém vytápění a chlazení stropů pomocí tepelných čerpadel napojených na podzemní hloubkové vrty.

Číst více