V třebíčské nemocnici brzy budou operovat v novém pavilonu

Třebíčská nemocnice prochází v posledních letech zásadní proměnou. Po demolicích zastaralých a stavbě zbrusu nových pavilonů, kompletní změně infrastruktury a dispozičních řešení areálu nemocnice nyní postupně dokončujeme další z etap.

Přístavba a rekonstrukce operačních sálů prochází svojí druhou etapou plynule do konce. Rekonstruovaný objekt je nyní kompletně opláštěn a provádíme vnitřní dokončovací práce včetně kompletací. Rovněž finišujeme ve vnitřní části strojovny vzduchotechniky, kde po montáži a napojení všech jednotek provádíme doizolování rozvodů a postupně budou zařízení uváděna do provozu. Samotné vestavby operačních sálů prochází kompletací včetně montáží a připojení specifických lékařských technologií. V ostatních vnitřních prostorách probíhají také dokončovací práce – kladení PVC, kompletace podhledů, montáže zárubní a další. Zároveň došlo k náročnému propojení nových prostor operačních sálů s těmi stávajícími, což přineslo mimo jiné nutné dílčí odstávky v provozu třebíčské operativy. Následovat budou venkovní terénní úpravy, provedení dokončení zateplení fasády a zhotovení přilehlých komunikací. Už v létě se tak pacienti mohou těšit na fungování zbrusu nového a moderního pavilonu operačních sálů.

Fotogalerie

Mohly by Vás zajímat další události

15.06.2023

Z Pardubické nemocnice zmizí poslední jeřáb

Stavbu urgentního příjmu v nemocnici v Pardubicích postupně přibližujeme k závěru. Budova je prakticky hotová a ze staveniště zmizí poslední jeřáb. Návštěvníci nemocnice se proto musí připravit na omezení.

Číst více

12.06.2023

LOG Point 112 získalo ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu

Při letošním udílení cen Stavba roku Kraje Vysočina byla cenou poroty Ministerstva průmyslu a obchodu výjimečná průmyslová stavba Logistického centra LOG Point v Jihlavském Bedřichově.

Číst více

03.05.2023

Na prohlídku praxe jsme vzali další studenty středních škol

V rámci naší spolupráce se středními stavebními školami různých regionů jsme vzali studenty 3. ročníku Střední stavební školy v Hradci Králové. Studentům jsme představili dvě vlastní stavební realizace.

Číst více

06.04.2023

Jihlavským studentům stavební školy jsme ukázali stavbu nemocnice

Studenty z jihlavské Střední školy stavební jsme v rámci vzdělávání vzali přímo na realizovanou zakázku stavby nového centrálního urgentního pavilonu v Nemocnici Pardubice.

Číst více