Středisko prostorové výztuže má novou linku

Zcela novou výrobní linku pro výrobu prostorové ocelové výztuže pro naše středisko Velké Meziříčí, jsme slavnostně spustili. Nová linka má za cíl zrychlit, zefektivnit a usnadit výrobu tohoto betonářského prvku. Navíc vytvoří nová pracovní místa pro několik lidí.

Zcela novou výrobní linku pro výrobu prostorové ocelové výztuže našeho odloučeného střediska OPV Velké Meziříčí, jsme slavnostně spustili v polovině měsíce června. Mezi vzácnými hosty nechyběl starosta města, předseda i členové představenstva společnosti PKS stavby, naši kolegové a významní zákazníci střediska OPV. Nová linka má za cíl zrychlit, zefektivnit a usnadit výrobu tohoto betonářského prvku. Vznikla nová pracovní místa pro několik lidí. Mimo jiné linka rozšířila naše portfolio zpracování výztuží do průměru 16 mm a délky až 400 cm.

Středisko ocelové prostorové výztuže ve Velkém Meziříčí má tradici více jak dvacet let. Ve výrobních prostorách o rozloze více jak 2000 m2 zaměstnáváme 12 pracovníků. Investice do nové výrobní linky dosáhla hodnoty přibližně 20 milionů korun.

Fotogalerie

Mohly by Vás zajímat další události

15.06.2023

Z Pardubické nemocnice zmizí poslední jeřáb

Stavbu urgentního příjmu v nemocnici v Pardubicích postupně přibližujeme k závěru. Budova je prakticky hotová a ze staveniště zmizí poslední jeřáb. Návštěvníci nemocnice se proto musí připravit na omezení.

Číst více

12.06.2023

LOG Point 112 získalo ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu

Při letošním udílení cen Stavba roku Kraje Vysočina byla cenou poroty Ministerstva průmyslu a obchodu výjimečná průmyslová stavba Logistického centra LOG Point v Jihlavském Bedřichově.

Číst více

03.05.2023

Na prohlídku praxe jsme vzali další studenty středních škol

V rámci naší spolupráce se středními stavebními školami různých regionů jsme vzali studenty 3. ročníku Střední stavební školy v Hradci Králové. Studentům jsme představili dvě vlastní stavební realizace.

Číst více

06.04.2023

Jihlavským studentům stavební školy jsme ukázali stavbu nemocnice

Studenty z jihlavské Střední školy stavební jsme v rámci vzdělávání vzali přímo na realizovanou zakázku stavby nového centrálního urgentního pavilonu v Nemocnici Pardubice.

Číst více